Hra jako terapie - 1. část

Online kurzy budou k dispozici v únoru - březnu 2021.
online Kurz

Hra jako terapie - 1. část

Máte kurz zakoupen, ale nezobrazuje se Vám jeho obsah? Zkontrolujte, zda jste přihlášeni.

Kurz je úvodem (podmínkou) k 2.(prezenční) části kurzu pro Hra jako terapie (pouze pro odborníky). Nicméně tuto online část může zakoupit i neodborník.

Pokud jste odborníci pracující s dětmi, můžete po zakoupení této část kurzu absolvovat jeho druhou (prezenční) část kdykoliv v průběhu následujících 5 let.
Jestliže zrovna nejsou pro prezenční 2.část vypsány termíny, přihlaste se jako předběžný zájemce, jakmile kurz vypíšeme, budeme vás informovat dříve než ostatní.
Náplň kurzu:

Součástí online kurzu jsou:
- 3 videozáznamy webináře Hra jak terapie z pohledu fyzio/ergo a logopeda - obecný úvod do problematiky, vysvětlení základních principů hry jako terapeutického cíle i prostředku z pohledu všech tří odborností.
- 2 videa na téma Alternativní a augmentativní komunikace - způsoby, prostředky a možnosti využití
- 4 videa na téma Výběr vhodné hračky - jak správně vybrat hračku pro podporu jednotlivých aferentních vstupů (zrak, zvuk, vibrace, taktilní čití)
- 1 video na téma Význam a vliv jednotlivých pozic těla na hru
- 2 audiovstupy na téma Vývoj komunikačních dovedností a Vývoj jemné motoriky

Obsah kurzu je chráněn ®.

Přihláška na online kurz

Přístup do online kurzu vám bude povolen po uhrazení kupní ceny na vámi sdělenou elektronickou adresu zasláním odkazu v podobě adresy webové stránky, na které se do online kurzu zaregistrujete. Je-li platba prováděna běžným bankovním převodem, bude online kurz dodán nejpozději do 3 pracovních dnů poté, kdy bude platba připsána na náš bankovní účet. U online platby bude zaslání odkazu k registraci do online kurzu dodáno obratem po provedení platby. Přístup do kurzu bude povolen do 24 hodin od registrace do kurzu. V případě, že s kurzem nebudete z jakýchkoliv důvodů spokojeni, garantujeme vám možnost vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kurzu dle VOP. Věnujte, prosím, pozornost jejich přečtení.
Pro přístup do obsahu kurzu je třeba se přihlásit.
Kurzy pro vás připravují odborníci z terapeutického a vzdělávacího centra Fyzio Beskyd s.r.o. www.fyziobeskyd.cz
Mgr. Veronika Kristková
Fyzio Beskyd Edu
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku.
Jubilejní 611/10, 741 01 Nový Jičín
IČO 67358551
DIČ CZ7956295215 (Plátce DPH)
bankovní spojení 254853556/0600
facebook-squareangle-downenvelope-squareusercart